Něco o mně

Jmenuji se Žaneta Uherková, je mi 26 let a pocházím z Frýdku-Místku u Ostravy, kde také žiji. Tři roky pod vedením senior SEO specialisty jsem optimalizovala webové stránky pro více než 20 projektů a to od kompletní SEO péče, abych byla schopna zajistit výsledky, které zaměřuji na zlepšování pozic klíčových slov v přirozeném vyhledávání, zvyšování návštěvnosti webových stránek a obratu na eshopu. Spolupracuji s odborníky a jsem u větších projektů jako součást větší marketingové koncepce, abych se mohla zaměřit pouze na to, co je moje specializace a tím je SEO.

Na optimalizaci mě nejvíce baví část linkbuildingu, kdy jsem v kontaktu s mediálními společnostmi, copywritery a mohu zajistit kvalitní zpětné odkazy přes spolupráci s blogery až po tiskové zprávy a vše podle rozpočtu klienta.

Druhá oblast, která mě baví, je správa Facebook a Instagram profilu, vedení reklamních kampaní a tvorba marketingové strategie tak, aby sociální sítě přinášeli přidanou hodnotu pro firmu. Pracuji na volné noze, práci tedy odvádím za svým jménem Žaneta Uherková.