Něco o mně

Jmenuji se Žaneta Uherková, je mi 28 let a pocházím z Frýdku-Místku u Ostravy, kde také žiji. Moje první kroky spojené s internetovým marketingem byly s optimalizací webových stránek, kdy jsem 2 roky asistovala SEO specialistovi a naučila se dobře psát poutavé a účinné články, které jsou základem copywritingu. Dále jsem se naučila principy, jak fungují vyhledávače a jak SEO souvisí s dalšími marketingovými kanály. Pro mě zajímavým kanálem se stal Facebook a Instagram. Naučila jsem se nastavit Facebook Business Manager, vést profily na Facebooku, Instagramu, propagovat příspěvky a vytvářet výkonnostní i brandové reklamní kampaně.

Facebook a Instagram je krásné místo, kde můžete svou firmu nebo osobu dobře zviditelnit, podpořit svou značku a u eshopů ráda ukazuji, že sociální sítě nejsou jen poslední možností, jak získávat nové zákazníky a zvyšovat obrat, ale především i budovat důvěru zákazníků a podpořit prodej. Vím jak sledovat jednotlivé kampaně, aby měly vysokou návratnost investice a vše kontroluji přes Google Analytics, kde jednotlivé kampaně identifikuji a vyhodnocuji jak na úrovni správy reklam, tak právě statistik, které ukazují poslední nákupní kroky.

Správa Facebook a Instagram profilu, vedení reklamních kampaní a tvorba marketingové strategie je radost. Pracuji na volné noze, práci tedy odvádím svým jménem Žaneta Uherková.