Co nabízím

Nabízím své služby jako Facebook specialista a marketingový guru na sociální sítě. Začínám u analýzy webové stránky a klienta, abych pochopila dobře produkt, službu, zaměření a cíle. Navrhnu plán, jak dosáhnout reálných cílů a rozpočet na reklamu. Jediné náklady nejsou pouze za mojí práci, často je třeba myslet na to, že dosah reklam je závislý na rozpočtu, konkrétně kreditu, který omezuje dosahy nebo lépe řečeno otvírá dosahy do takové míry, které odpovídají rozpočtu či limitu na propagaci.

Sociální sítě jsou prostorem, jak přistupovat k okolí více osobně a proto dávám přednost spolupráci s firmami, které mají hezké produkty či služby nebo smysluplné byznys cíle. S každým klientem jsem stále v kontaktu, aby měl každý měsíc přehled o průběhu a výsledcích. Preferuji klienty, kteří jsou v blízkosti Ostravy – například města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec. Osobní schůzky pouze ve Frýdku-Místku a Ostravě.

Nabízím tedy správu Facebook a Instagram profilů, vedení reklamních kampaní a tvorbu marketingové strategie tak, aby se staly sociální sítě pro firmu přínosem, který má reálné výsledky. Není to jen tvorba příspěvků a krativních nápadů, ale i výkonnostní reklamy na podporu prodeje, získání většího počtu zájemců o služby, práci nebo povědomí o značce.