Co nabízím

Nabízím své služby jako SEO specialista na optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Začínám u SEO analýzy, pokračuji úpravou obsahové části, tvorbou doporučení pro zvýšení účinnosti a obsahové strategie. Dále se zaměřuji na linkbuilding – tvorba zpětných odkazů je stále velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje pozice klíčových slov a má tedy přímý vliv na návštěvnost webové stránky.

Cílem je oboustranná spokojená dlouhodobá spolupráce, protože optimalizace webové stránky je trvalý proces. Jako SEO specialista nevytvářím pouze jednorázové analýzy a audity, ale dlouhodobě pečuji o webovou stránku, aby měla výsledky. S každým klientem jsem stále v kontaktu, aby měl každý měsíc přehled o průběhu a výsledcích. Preferuji klienty, kteří jsou v blízkosti Ostravy – například města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec. Osobní schůzky pouze ve Frýdku-Místku a Ostravě.

Dále nabízím správu Facebook a Instagram profilů, vedení reklamních kampaní a tvorbu marketingové strategie tak, aby se staly sociální sítě pro firmu přínosem, který má reálné výsledky.