Něco o mně

Jmenuji se Žaneta Uherková, je mi 28 let a pocházím z Frýdku-Místku u Ostravy, kde také žiji. Moje první kroky spojené s internetovým marketingem byly s optimalizací webových stránek, kdy jsem 2 roky asistovala SEO specialistovi a naučila se dobře psát poutavé a účinné články, které jsou základem copywritingu. Dále jsem se naučila principy, jak fungují vyhledávače a jak SEO souvisí s dalšími marketingovými kanály. Pro mě zajímavým kanálem se stal Facebook a Instagram. Naučila jsem se nastavit Facebook Business Manager, vést profily na Facebooku, Instagramu, propagovat příspěvky a vytvářet výkonnostní i brandové reklamní kampaně.

Facebook a Instagram je krásné místo, kde můžete svou firmu nebo osobu dobře zviditelnit, podpořit svou značku a u eshopů ráda ukazuji, že sociální sítě nejsou jen poslední možností, jak získávat nové zákazníky a zvyšovat obrat, ale především i budovat důvěru zákazníků a podpořit prodej. Vím jak sledovat jednotlivé kampaně, aby měly vysokou návratnost investice a vše kontroluji přes Google Analytics, kde jednotlivé kampaně identifikuji a vyhodnocuji jak na úrovni správy reklam, tak právě statistik, které ukazují poslední nákupní kroky.

Správa Facebook a Instagram profilu, vedení reklamních kampaní a tvorba marketingové strategie je radost. Pracuji na volné noze, práci tedy odvádím svým jménem Žaneta Uherková.

Co nabízím

Nabízím své služby jako Facebook specialista a marketingový guru na sociální sítě. Začínám u analýzy webové stránky a klienta, abych pochopila dobře produkt, službu, zaměření a cíle. Navrhnu plán, jak dosáhnout reálných cílů a rozpočet na reklamu. Jediné náklady nejsou pouze za mojí práci, často je třeba myslet na to, že dosah reklam je závislý na rozpočtu, konkrétně kreditu, který omezuje dosahy nebo lépe řečeno otvírá dosahy do takové míry, které odpovídají rozpočtu či limitu na propagaci.

Sociální sítě jsou prostorem, jak přistupovat k okolí více osobně a proto dávám přednost spolupráci s firmami, které mají hezké produkty či služby nebo smysluplné byznys cíle. S každým klientem jsem stále v kontaktu, aby měl každý měsíc přehled o průběhu a výsledcích. Preferuji klienty, kteří jsou v blízkosti Ostravy – například města Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec. Osobní schůzky pouze ve Frýdku-Místku a Ostravě.

Nabízím tedy správu Facebook a Instagram profilů, vedení reklamních kampaní a tvorbu marketingové strategie tak, aby se staly sociální sítě pro firmu přínosem, který má reálné výsledky. Není to jen tvorba příspěvků a krativních nápadů, ale i výkonnostní reklamy na podporu prodeje, získání většího počtu zájemců o služby, práci nebo povědomí o značce.